Naprawa pralek Łódź, Serwis AGD
w Łodzi
"Paweł Bednarek"
  tel.: 602 776 123

Naprawa klimatyzacji

W branży klimatyzacji działamy już od 10 lat.

Montujemy nowe urządzenia klimatyzacyjne oraz jesteśmy ich gwarantem. Wykonujemy naprawy, prowadzimy serwis i konserwację klimatyzacji. Istniejące, zamontowane urządzenia klimatyzacyjne serwisujemy, przygotowujemy do sezonu. Jesteśmy w stanie zrealizować dostawę i montaż wg załączonych dokumentacji projektowych.

Usługi swoje wykonujemy dla osób prywatnych (domy, mieszkania), instytucji publicznych oraz firm i przedsiębiorstw (hotele, sklepy, serwerownie, biura, zakłady gastronomiczne, ośrodki zdrowia i rehabilitacyjne, itp.).

Gdy tylko to możliwe i opłacalne, zgodnie z życzeniem klienta staramy się naprawić uszkodzone urządzenie klimatyzacyjne zamiast wymieniać je na nowe. Zawsze staramy się racjonalnie minimalizować koszty związane obsługą klimatyzatorów.

Naszym klientem są w większości nieduże firmy i klienci indywidualni, ale posiadamy również doświadczenie we współpracy z korporacjami i znaczącymi przedsiębiorstwami. Istnieje możliwość podpisania umowy o stałej konserwacji posiadanych urządzeń klimatyzacyjnych.

Standardowo usługi nasze wykonujemy w Łodzi i jej okolicach ale terenem naszego działania jest cała Polska.

Skontaktujcie się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości związane z kwestią zakupu i posiadania klimatyzacji. Przedstawimy wszystkie jej plusy jak i minusy. Pomożemy w doborze najekonomiczniejszego sprzętu o optymalnych dla Państwa wymagań parametrach.

Nie jesteśmy sponsorowani ani związani umową z żadnym producentem bądź dystrybutorem, możecie więc Państwo być pewni, że nasza pomoc będzie w pełni obiektywna.

Dzięki naszemu doradztwu i profesjonalnemu wykonawstwu przekonacie się Państwo, że klimatyzacja nie jest drogą fanaberią rujnującą domowy lub firmowy budżet.

Jesteśmy kameralną, rodzinną firmą, dlatego pracujemy szybko i jesteśmy konkurencyjni cenowo.

Serwis agregatów chłodniczych Łódź | Serwis klimatyzacji przemysłowej Łódź


Serwisujemy:

serwis AGD w odzi